Hotel U Zvonu Vrchlabí OFICJALNA STRONA

Vítá Vás hotel U Zvonu

V krásném prostředí malebného podhorského městečka si můžete skvěle odpočinout, bavit se, nakupovat, navštívit mnoho kvalitních restaurací a kaváren, zajít do muzea, divadla a nebo vyrazit na výlet po okolí...  
Srdečně Vás vítáme a zveme na malou virtuální prohlídku našich pokojů, gastronomických podniků, wellness a dalších služeb.

Hotel U Zvonu - Elegance, styl a pohodlí

Ubytujte se v HOTELU U ZVONU, jenž je jedinečnou kombinací pobytu v rušném horském městečku Vrchlabí a pobytu v překrásném chráněném horském prostředí Krkonoš. Útulný rodinný HOTEL U ZVONU - jeden ze "Základních kamenů" skupiny www.wellness-hotely.eu -  Vám nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích a ten nejlepší servis našeho ochotného a vstřícného personálu. Nabízíme ubytování ve Vrchlabí v příjemném rodinném prostředí a zároveň nabízíme ve spojení s hotelem Gendorf veškeré zázemí a servis málo obvyklý i pro značně větší hotelové kapacity. Využijte služby našeho wellness centra "NATURA herbal Spa" nově v duchu léčivých bylin a zrelaxujte svoje tělo i mysl. Hotel U Zvonu a Café-Bar-Gallery U Zvonu Vám nenabízí pouze skvělé ubytování a výborné espresso Lamborghiny, ale hlavně Vám nabízí skvělé ZÁŽITKY - POBYTOVÉ BALÍČKYNáš TIP - moderní a elegantní DeLuxe pokoje

Nedávno jsme dokončili pět elegantních a komfortních pokojů v moderním duchu, dvě velká rodinná studia a jedno romantické apartmá s výhledem skoro na celé město a okolí. V rámci některého z našich relaxačních balíčků zde můžete prožít pohodový výkend nebo krátkou dovolenou.
Prohlédněte si naše pokoje ZDE

                           Na toto léto jsme pro Vás připravili velký výběr výhodných pobytových balíčků

25.5.2020

First moment Léto 2020 v hotelu U Zvonu ve Vrchlabí

Vaše letní dovolená se SLEVOU až 25% a malým dárkem k tomu. Krkonoše nejsou jen lyže, kola nebo…

23.4.2020

Víkend s piknikem v naší rozkvetlé zahradě...

Dopřejte si pohodu a odpočinek s parádním piknikem v trávě. Ať už si vyjedete na kopec s výhledem…

23.4.2020

LAST MINUTE ČERVEN 2020

Využijte skvělou nabídku na ubytování v Hotelu U Zvonu se slevou 33%. PLATÍ POUZE V ČERVNU 2020!!

29.11.2019

Velká dámská jízda s wellness a zábavou

Přijeďte si užít odpočinek a zábavu do krásného prostředí hotelu U Zvonu***+ Budete příjemně…Zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes - ON-LINE ZDEZískáte tak nejlepší cenuKontaktujte nás:

Hotel U Zvonu Vrchlabí
Krkonošská 27 
543 01 Vrchlabí
Telefon: +420 499 429 629      +420 723 876 900 
Email: info@hotelUZvonu.eu